Tandemový seskok

Tandemový seskok je Vaší vstupenkou do vzdušného světa. Tandemový seskok Vám přinese pocity o kterých jste doposud pouze snili! Pro Tandemový seskok nebudete potřebovat žádný výcvik. Před tím než absolvujete tandemový seskok podstoupíte krátkou instruktáž, po které již budete připraveni zažít to samé, co zkušení parašutisté. Tandemový seskok to je zrychlený tlukot srdce při vzletu překonání strachu při výskoku, nepopsatelný pocit volného pádu, úlevu při otevření padáku a volnost letu na padáku s hladkým přistáním. Tandemový seskok je zážitek který se nedá vyprávět – je možné ho pouze prožít.

Tandemový seskok začíná několikaminutovou instruktáží, při které Vám tandempilot vysvětlí vše důležité, obléknete si naši kombinézu, kterou vám zapůjčíme spolu s brýlemi a ustrojíte se do speciálního postroje pro tandemový seskok. Pro tandemový seskok používáme nejnovější padákové systémy MicroSigma vybavené automatickými zajišťovacími přístroji Cypres. Tandemový seskok s Vámi provádí zkušení tandempiloti, kteří mají minimálně 2000 seskoků a prošli náročnými testy.

Tandemový seskok

Tandemový seskok začíná instruktáží. Po instruktáži a ustrojení nastoupíte s tandempilotem do letadla a stoupáte do výšky pro tandemový seskok (letadlo stoupá cca 15-20 minut do výše 4200m). Během letu si vás tandempilot k sobě připne speciálním postrojem a po dosažení správné výšky následuje samotný tandemový seskok. Tandemový seskok je uvozen volným pádem, který trvá cca 60 vteřin rychlostí cca 200-230 km/h. Ve výšce 1500 metrů otevře tandempilot padák a užijete si přibližně 6-8 minut letu padákem, během kterých si můžete vyzkoušet řízení. Tandemový seskok končí přistáním, kdy převezme tandempilot řízení a let je zakončen měkkým přistáním na zemi. Po přistání a gratulacích od příbuzných či přátel, kteří vás doprovodili na letiště, obdržíte certifikát že jste absolvovali tandemový seskok a pěkné tandemové tričko.

Tandemový seskok Vám přináší kromě úžasného zážitku také vzpomínku. Při odchodu z letiště můžete odnést i vzpomínku na tandemový seskok ve formě DVD a fotografií. V případě vašeho zájmu vám celý Tandemový seskok od včetně přípravy, ustrojení a instruktáže profesionálně natočí a nafotí zkušený kameraman-parašutista. Tandemový seskok na DVD pro vás ihned po přistání sestříhá a ozvučí hudbou dle vašeho vkusu. Fotoseriál (cca 100-130 fotografií) vám vyhotovíme v nejvyšším rozlišení na CD (viz. Fotogalerie).

tandemový seskok

Tandemový seskok


Dárkový poukaz
Dárkový poukaz
Fotogalerie
46515545584753
Počítadlo
Počítadlo: 134763
Lidí online: 0
Kalendář
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Dnes
 
Skáčeme
 
Zavřeno
Naši partneři